Przejdź do treści

Bitumer sp z o.o.

Dzięki zapleczu technologicznemu i doświadczeniu w branży asfaltowej, Bitumer cały czas rozwija swoją ofertę i jest w stanie tworzyć produkty odpowiadające wymogą każdego klienta. Ponadto firma na swoim blogu dzieli się informacjami i poradami jak najlepiej używać materiałów wykorzystywanych do budowy i naprawy dróg - https://bitumer.pl

Mając na uwadze dobro naszych Klientów nie możemy dopuścić do jakichkolwiek zaniedbań w tym zakresie, dlatego aspekty środowiskowe są na bieżąco monitorowane. Naszym celem jest ciągłe doskonalenie na rzecz ochrony środowiska oraz spełnienie wymagań społeczno-ekonomicznych. Do skrapiania uszkodzonego miejsca należy stosować drogowe kationowe emulsje asfaltowe stosowane do remontów cząstkowych wg normy PN-EN Asfalty i lepiszcza asfaltowe. 

Zasady klasyfikacji kationowych emulsji asfaltowych oraz Wymagania Techniczne. Kationowe emulsje asfaltowe na drogach publicznych. W celu łatwego i szybkiego uzupełnienia ubytku na drodze asfaltowej, najlepszym rozwiązaniem jest bitumiczna masa w workach, którą stosuje się na zimno.

Dzięki temu ulepsza się tekstura nawierzchni oraz poprawia jej szorstkosć i równosć. Pragniemy zachęcić Państwa do zapoznania się z ofertą firmy CONFPACK, świadczącej profesjonalne usługi copackingu oraz mailingu pocztowego. Oferujemy usługi pakowania, etykietowania, insertowania i łączenia zestawów promocyjnych, a także obsługi korespondencji dla firm.
Bitumer Sp. z o. o. 

ul. Lęborska 3b, 80-386 Gdańsk
tel: +48 793 707 350
bitumer@bitumer.pl