Przejdź do treści

Nóż wykonany z wysokiej jakości materiału

Ostrze wykonane z wysokogatunkowej stali węglowej, zapewniającej trzykrotnie wydłużoną trwałość. Jest to nóż, który po nożu szefa wykorzystuje chyba najczęściej w kuchni. Pewnie przytrzymuje ostrze, dzięki czemu podczas pracy nie występują żadne drgania. Punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie. Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania).

Ciężko wyobrazić sobie pracę w kuchni bez mniejszego noża, którym można coś przeciąć lub obrać. Coltello Nóż jest wykonany z wysokiej jakości materiału i nie będzie się wyróżniać po kilku użyciach, jak pojedyncze noże. Ten nóż jest przeznaczony do większości urządzeń i jest łatwy w konfiguracji, dzięki czemu trymer będzie bardzo szybko gotowy do koszenia i przycinania.

Małe noże idealnie sprawdzą się we wszystkich pracach kuchennych. Japoński nóż uniwersalny to obowiązkowy factor kuchni, którego nie może w tym miejscu zabraknąć. Trudno wyobrazić sobie codzienne przygotowywanie posiłków bez jego pomocy, czy też wykonywanie różnych prac kuchennych.

Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do realizacji newslettera. W przypadku wybranych kolorów czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu do 2-3 tygodni. Aby upewnić się, że ten factor jest kompatybilny z Twoim urządzeniem, wprowadź numer referencyjny produktu na pasku narzędzi wyszukiwania poniżej lub sprawdź poniższą tabelę. Zawiasy noża otwierają się, podczas gdy magnes utrzymuje ostrze w miejscu, co ułatwia wymianę ostrza. Nóż uniwersalny CarbonMax posiada unikalną składaną osłonę ostrza, dzięki której narzędzie jest bezpieczne w użytkowaniu.