Przejdź do treści

Nóż zwany kuchennym bądź uniwersalnym

Jeśli jeszcze nie jesteś klientem firmy Würth, możesz zarejestrować się tutaj, co zajmie tylko kilka chwil. Po sprawdzeniu i zatwierdzeniu podanych informacji można natychmiast uzyskać dostęp do wszystkich cen i składać zamówienia. Kliknij łącze „Zarejestruj się”, aby rozpocząć korzystanie z serwisu. Zapoznałem się i akceptuję warunki świadczenia usługi „Powiadom o dostępności” zawarte w Regulaminie.

Nóż kuchenny ze stali nierdzewnej to obowiązkowa pozycja w każdej kuchni. Zapraszamy do przejrzenia produktów dostępnych w tej kategorii. Wielofunkcyjny zestaw noży kuchennych – za pomocą noża szefa kuchni i noża Santoku można kroić mięso, wołowinę i steków oraz siekać warzywa.

Jest to praktyczny prezent, który z cała pewnością przypadnie do gustu osobom, które potrafią gotować, dużo czasu spędzają w kuchni i cenią sobie najwyższą jakość wykonania gadżetów i akcesoriów kuchennych. Wszystkie produkty świetnie się prezentują na kuchennych blatach, czy powieszone na listwach magnetycznych do noży na ścianie. Dzięki nim z łatwością pokroimy warzywa, owoce, mięsa lub inne produkty spożywcze. Wyjątkowo ostre i trwałe dzięki zastosowaniu przy produkcji jakościowej stali nierdzewnej.

Przy obieraniu owoców i warzyw z twardą skórką i miękkim miąższem. Zwieger zobowiązuje się chronić wszelkie dane osobowe i informacje ujawnione przez Klientów Sklepu zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności. Prawa dostępu do danych osobowych Klientów Sklepu zostały w restrykcyjny sposób ograniczone, tak aby informacje te nie znalazły się w rękach osób nieuprawnionych. Noże uniwersalne sprawdzają się doskonale w codziennym użytku, dlatego też powinny być to produkty o dobrej jakości, odpowiednio ostre i ergonomiczne. Dzięki temu praca z nimi będzie o wiele prostsza i bardziej komfortowa. Nóż, który dobrze leży w dłoni nie powoduje znacznego nacisku na rękę i jest wygodny podczas przygotowywania posiłków.

Jedną z nich jest zakup odpowiedniego noża szefa kuchni. Szukając idealnego modelu do naszej kuchni, należy zwrócić uwagę m.in. Na rodzaj i twardość ostrza oraz stabilność rękojeści, dzięki czemu nasze gotowanie stanie się nie tylko przyjemnością, ale również kunsztem samym w sobie. O tym, czym charakteryzują się noże szefa kuchni, dlaczego warto je wybrać, czym jest japoński nóż szefa kuchni oraz na co zwracać uwagę przy zakupie dowiesz się z poniższego materiału. Nóż zwany kuchennym bądź uniwersalnym ma dłuższe i węższe ostrze od ostrza noża szefa kuchni. Świetnie się sprawdza przy krojeniu mięsa, wędlin jak również owoców i warzyw.