Przejdź do treści

O zaletach mieszkaniowych kamienic

Dom lub mieszkanie ma być bezpieczną bazą, która zakotwiczy człowieka w rzeczywistości i pozwoli mu się realizować. Spełnienie podstawowych potrzeb to często zbyt mało. Tanie domy Szczecin i jego okolice zapewniają, jednak opcje te nie są zawsze wystarczającymi dla konsumentów. W oferowanych przez nas opcjach znajdą Państwo również ekskluzywne warianty, których luksus dopełni wysokiego standardu życia. Wiedząc, że same pomieszczenia mieszkalne to nie wszystko, ponieważ ważne jest także bliskie i dalsze otoczenie, proponujemy atrakcyjne nieruchomości położone w niedalekim sąsiedztwie parków oraz terenów zielonych. Oferowane przez nas lokale na nowoczesnych osiedlach posiadają również dodatkowe udogodnienia. Możesz też skorzystać z usługi wyceny nieruchomości przez profesjonalnego rzeczoznawcę majątkowego z Gdańska.

W budynku ma powstać 60 lokali z własnymi łazienkami i aneksami kuchennymi. Współczesna architektura, połączona z zabytkowymi elementami wystroju, oferuje wyjątkową przestrzeń i praktyczne rozwiązania. We wszystkich mikroapartamentach zaprojektowano wentylację, eleganckie i duże okna w stylu skandynawskim. Wspólna część Gdańskiego Harwardu zostanie dodatkowo wyposażona w pralnię, zewnętrzne patio kawowe oraz miejsca parkingowe dla samochodów i rowerów. Nieruchomości komercyjne od lat zajmują wysoką pozycję w rankingach najbardziej atrakcyjnych sposobów pomnażania kapitału. Wśród dochodowych projektów inwestycyjnych wymienia się nowoczesne obiekty handlowe oraz prywatne domy studenckie.

Jest atrakcyjne, zarówno w celach lokatorskich, jak też w ramach inwestycji. Co może wpływać na tak dużą atrakcyjność i ponadczasowość kamienicznych lokali? O zaletach mieszkaniowych kamienic i nie tylko wspomniano w poniższym artykule.

Profesjonalna usługa najmu i rozwijający się w Polsce rynek PRS wychodzi naprzeciw tym wyzwaniom. Działka Ściechów 20500m2 5zł/m2 Przedmiotem oferty sprzedaży jest działka rolna – łąka III i IV klasa – o powierzchni 2,05 ha położona w Ściechowie gm. Działka Wysoka 5252m2 27zł/m2 Na sprzedaż działka o powierzchni 5252 m2, ma wydane warunki zabudowy na budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego. Koniec lata i początek jesieni to miejska ofensywa sprzedażowa. Toruń wystawia na sprzedaż kilka interesujących nieruchomości dla biznesu.