Przejdź do treści

Oferujemy wysokiej klasy części zamiennych

Dzierżawa to rozwiązanie, które sprawi, że nie będziesz potrzebował angażować środków inwestycyjnych na zakup sprzętu. W naszym serwisie internetowym znajdą Państwo ograniczone czasowo oferty specjalne. Aktualnie przedmiotem wyprzedaży są, między innymi, drukarki i kserokopiarki – z serii bizhub w bardzo promocyjnych cenach, a ponadto specjalistyczne tusze bizhub. wynajemksero.eu odpowiada na wszelkie rozsądne prośby o wgląd do danych osobowych oraz skorygowanie bądź usunięcie ewentualnych nieścisłości. W miarę rozwoju Internetu oraz modyfikacji regulacji prawnych zmieniać się będzie również nasza polityka ochrony danych osobowych. Dzierżawa drukarki czy plotera zwykle jest oparta na doradztwie sprzedawcy, jeśli bedzie niewłaściwie dobrane zawsze zmienimy je na odpowiednie. Tu warto oprzeć się na doświadczeniu dostawcy takiej usługi, co ważne samej instalacji też dokona dostawca.

Nasza firma wspiera decyzje swoich Klientów od 22 lat – to ogrom doświadczenia i zaangażowania się w Klienta. W naszej ofercie urządzenia spełniające potrzeby na każdym poziomie wydajności. Wynajmujemy drukarki przeznaczone do pracy osobistej lub dla jednego stanowiska, a także dzierżawimy kserokopiarki wykorzystywane w biurach, działach firm, czy departamentach.|Nie ma problemu, dzierżawa kopiarek może być także rozwiązaniem długoterminowym. Zakup kserokopiarki, będącej de facto skomplikowanym i zaawansowanym technologicznie urządzeniem wielofunkcyjnym, to spory wydatek, zwłaszcza dla {firm|agency} małych oraz tych, które dopiero rozpoczynają działalność. Rozwiązaniem może być leasing lub proponowana przez nas dzierżawa. Wynajmując u nas urządzenie jedynym obowiązkiem jest zakup papieru, a serwisowanie jak i zakup materiałów eksploatacyjnych takich jak toner leży po naszej stronie i jest bezpłatny – wliczony w koszty abonamentu.

Zachęcamy do skorzystania z wynajmu kserokopiarek w naszej firmie. Nasze koparki gwarantują ksero wysokiej jakości, żarówo wydruk kolor jak i czarno-biały. Miejscem naszej działalności w głównej mierze jest Warszawa. Oczywiście jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy dotyczącą dzierżawy kserokopiarek, to jesteśmy w stanie zagwarantować usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z wynajmu naszych kserokopiarek. Podkreślamy, iż proponujemy najwyższą jakość usług i każdy będzie na pewno zadowolony z profesjonalizmu cechującego naszą firmę.|Bogata oferta komponentów dla urządzeń większości wiodących producentów sprzętu biurowego. Oferujemy wysokiej klasy części zamienne — zarówno w wersji oryginalnej, jak i alternatywnej. Stawiamy przede wszystkim na różnorodność naszego asortymentu. Polecam ich Waszej uwadze, bo sprzęt i doradztwo mają najwyższej jakości. Materiały eksploatacyjne czyli tonery są dostarczane bezpłatnie w ramach wynajmu. Firma należycie wykonuje swoje obowiązki zgodnie z postanowieniami umowy, a krótki czas reakcji serwisu i zrozumienie potrzeb klienta to zalety współpracy z firmą Copy Felix. Olivetti jest koncernem europejskim o zasięgu ogólnoświatowym. Na rynku europejskim firma Olivetti jest dostawcą cyfrowych wielofunkcyjnych urządzeń biurowych. Współpracując z tak dużymi dystrybutorami oraz firmami należącymi do naszej sieci dealerskiej, mamy możliwość dotarcia do tysięcy potencjalnych klientów.

{W ofercie firmy TonDruk znajdziemy kserokopiarki A3 jak i A4 dodatkowo w przypadku sprzętu obsługującego format A3 możemy podzielić kserokopiarki na kolorowe i monochromatyczne. Najdroższe oczywiście będą urządzenia kolorowe w formacje A3 natomiast po drugiej stronie cennika znajdziemy sprzęt obsługujący maksymalnie format A4 i drukujący w monochromie. Konserwacją sprzętu zajmują się pracownicy firmy wydzierżawiającej. Dla dzierżawcy oznacza to brak konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy na temat budowy kserokopiarki. Oszczędza wiec czas (gdyż nie musi dokładnie śledzić instrukcji obsługi w celu dokonania samodzielnej konserwacji) lub pieniądze (które wydałby na wynajęcie firmy zajmującej się konserwacją).|Otrzymujesz wysokiej klasy kserokopiarkę, drukarkę lub urządzenie wielofunkcyjne A4, nie ponosząc przy tym kosztów zakupu, serwisu i materiałów eksploatacyjnych – tonerów, modułów bębna, rolek poboru papieru itp.

Wynajem kserokopiarek laserowych i analogowych. Korzystna oferta dla biur i sklepów na wynajem kserokopiarki Katowice. Doradzimy jakie urządzenie wielofunkcyjne, ploter dobrać dla potrzeb biura , kancelarii , sekretariatu czy firmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń wielofunkcyjnych dla biur .Teraz dzierżawa kserokopiarek w bardzo atrakcyjnej ofercie, sprawdź też jak tania może być Twoja dzierżawa kserokopiarki. Dzierżawa kserokopiarek wynajem daje wiele korzyści dla klienta, a w szczególności umożliwia korzystanie z urządzenia bez wkładu własnych środków finansowych związanych z zakupem sprzętu. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują urządzenie o odpowiednich parametrach technicznych i na określony czas