Przejdź do treści

Osoba, która dzierżawi kserokopiarkę, nie musi także wybierać i kupować materiałów

Ta forma użytkowanie sprzętu zapewnia naszym klientom możliwość użytkowania kserokopiarek wraz z gwarancją całościowej opieki technicznej. Dzierżawa drukarek czy kserokopiarek obejmuje całkowitą opiekę serwisową nad kserokopiarką czy urządzeniem wielofunkcyjnym. Dostarczamy wszelkie materiały eksploatacyjne oraz części zamienne. Po stronie Klienta pozostaje jedynie zapewnienie papieru i swobodne użytkowanie kserokopiarki. Posiadamy nowoczesne i profesjonalne urządzenia, dzięki którym zrealizujemy każdy nakład. Dodatkowo oferujemy 2-tygodniowy, bezpłatny okres testowy, podczas którego możesz sprawdzić, czy dany sprzęt Ci odpowiada. Jeżeli nie spełnia Twoich wymagań, możesz zdecydować się na model, posiadający inną specyfikację. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości sprzęt z nowoczesnymi funkcjami, które zapewniają komfort pracy.

Od kilku lat prowadzimy działalność, która pozwala na dzierżawę drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych. Doskonale wiemy, czego oczekują od nas klienci, dlatego staramy się zapewnić im kompleksową obsługę oraz wysokiej jakości sprzęt, który ułatwi im codzienną pracę. Z tego względu wdrożyliśmy możliwość bezpłatnego testu drukarek oraz obsługę serwisową w razie ewentualnych usterek.|Działamy w oparciu o aktualne dane oraz najlepsze dostępne rozwiązania. Nasze wszechstronna i solidna znajomość technologii jest poparta doświadczeniem w realizacji dużych projektów. Nasze działania zmierzają do uproszczenia procedur, zmniejszenia kosztów i zwiększenia efektywności systemu druku. Opracowujemy rozwiązania wspomagające pracę organizacji w dziedzinie kopiowania, drukowania oraz zarządzania dokumentami cyfrowymi i papierowymi. W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.

CCS Polska od 20 lat zajmuje się dzierżawą i sprzedażą kserokopiarek, drukarek, niszczarek. Oferujemy najtańsze w użytkowaniu kserokopiarki w Warszawie. Dzierżawimy kserokopiarki również w całej Polsce, korzystając z najlepszych urządzeń drukujących ineo Develop. Dzierżawa kserokopiarek i drukarek znacznie ogranicza wydatki – płacisz tylko za wydrukowane strony.|Ponad 20-letnie doświadczenie w branży jest nie do przecenienia. Dzięki niemu możemy zapewnić pełen profesjonalizm obsługi. Arda – włoska marka oferująca produkty pomagające zorganizować przestrzeń roboczą i zachować porządek w domu oraz w biurze. W jej ofercie znajdziemy również artykuły szkolne i biurowe. Wiemy, jak dobrać urządzenie, które będzie adekwatne do Twoich potrzeb i jak zapewnić, aby przez lata spełniało Twoje oczekiwania i działało bezawaryjnie.

Jeśli prowadzisz działalność we Wrocławiu, w kilka godzin jesteśmy w stanie spełnić Twoje wszystkie oczekiwania w zakresie kserokopiarek. Dzierżawca nie musi samodzielnie instalować i konfigurować sprzętu. Zajmują się tym pracownicy firmy wydzierżawiającej kserokopiarkę. Oni także przeprowadzają szkolenie wśród pracowników dzierżawcy, co oznacza dla niego dodatkową oszczędność czasu oraz pieniędzy (nie muszą samodzielnie organizować szkolenia). Osoba, która dzierżawi kserokopiarkę, nie musi także wybierać, kupować oraz wymieniać materiałów eksploatacyjnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *