Przejdź do treści

Plusy I Minusy Współpracy Z Wyspecjalizowaną Firmą Remontową

Zapraszam do skorzystania z usług mojej firmy budowlanej, która znajduje się w miejscowości … Kupiliście mieszkanie w stanie deweloperskim wymagające wykończenia? A może znudziło się Wam stare wnętrze i chcecie je zmienić? Najlepszym wyborem będzie skorzystanie z oferty sprawdzonego wykonawcy usług wykończeniowych . Firma remontowa prowadzona jest z myślą o wykonywaniu usług remontowych i wykończeniowych.

Realizujemy kompleksowo wszystkie prace remontowe, wykończenioe i budowlane. Nie się martwić o szukanie fachowców, harmonogramy i materiały budowlane. Jeśli planujesz remont lub wykończenie wnętrz, skorzystaj z usługi Szukaj Wykonawcy, dostępnej na stronie Kalkulatory Budowlane. Po wypełnieniu krótkiego formularza zyskasz dostęp do najlepszych ofert.

Jeżeli wpis podlega publikacji w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, to opłacie podlega również takie ogłoszenie. Polecam serdecznie usługę odbioru mieszkania przez Pana Łukasza z STR Budownictwo. Kąty przegród pionowych, poziom posadzek, instalację elektryczną, wod-kan, wentylację, stolarkę okienną i drzwiową oraz wiele innych rzeczy, które nie przyszłyby na myśl podczas dokonywania odbioru samemu. Wykryte usterki zostały ze mną omówione, następnie wpisane na protokół zdawczo odbiorczy. Co najważniejsze, zostały one uznane za zasadne i obecnie są w trakcie usuwania przez dewelopera.

Bardzo często, gdy klienci słyszą hasło „sufity podwieszane” myślą, że chodzi o obniżenie całego pomieszczenia. Podczas wykonywania sufitu podwieszanego w pokoju czy salonie można w bardzo prosty sposób schować szynę do firan i zasłon. Na życzenie klienta robimy projekty i wizualizację wnętrz. Po naszej stronie jest również kontakt ze stolarzem i wszystkie uzgodnienia odnośnie zaprojektowanych mebli. Zamawiamy lustra i szyby prysznicowe na wymiar.

Gwarantujemy Ci duży asortyment produktów niezbędnych w każdym remoncie. Remonty łazienkek Zamień kilku specjalistów na jedną – solidną ekipę remontową, która kompleksowo zajmie się całym projektem. Remonty łazienek w naszym wykonaniu, to oszczędność nerwów i czasu.

Drewniana podłoga od zawsze cieszy się bardzo dużą popularnością. Wykorzystywanie naturalnych materiałów jest nie tylko ekologiczne, ale pozwala również wykreować w danym pomieszczeniu charakterystyczny klimat. Nasza firma oferuje cyklinowanie i lakierowanie, które ma na celu odnowę parkietu. Czas wymienić okna lub drzwi na lepszy i nowszy model? Obecny prawdopodobnie pozostawia wiele do życzenia. Gwarantujemy sprawne i profesjonalne wykonanie zleconych prac, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie zamontowanych produktów.