Przejdź do treści

Punkt oferujący takie usługi jak naprawa RTV

Jesteśmy firmą z 25 -letnim stażem w branży RTV AGD. U mnie szybko, sprawnie i tanio przywrócisz do sprawności swój odbiornik. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która skutecznie naprawia blisko 90% wszystkich modułów występujących w sprzęcie AGD. Jeżeli zlecasz naprawę gwarancyjną przygotuj dowód zakupu (paragon lub fakturę). Wypełniając ten formularz możesz zlecić naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną w 3 prostych krokach. Zapewniamy, że świadczone przez nas usługi serwisowe i naprawy wykonywane są z wysoką starannością i profesjonalnie. Głównym filarem działalności naszego serwisu RTV jest naprawa różnych marek i modeli telewizorów LED, LCD i Plazma oraz telewizorów kineskopowych . Oferujemy pełny zakres usług, kompleksowo zajmiemy się przeprowadzeniem wszelkich napraw telewizorów. Przed rozpoczęciem pracy wykonujemy dokładną diagnostykę sprzętu, a następnie usuwamy usterkę, przy użyciu wysokiej jakości części zamiennych. Czas naprawy odbiorników TV wynosi obecnie średnio 2-3 dni. Często sprzęt jest gotowy już następnego dnia. W wyjątkowych wypadkach czas naprawy przekracza 3 dni. Czas naprawy sprzętu audio jest znacznie dłuższy i obecnie dochodzi do 2 tygodni.

Naprawa telewizora czy wieży audio, nie musi oznaczać konieczności zakupu nowego sprzętu – wystarczy oddać go do naprawy. Jeśli posiadasz sprzęt RTV , laptopa czy też inne urządzenie elektroniczne, które wymaga naprawy – zgłoś to nam poprzez specjalny formularz dostępny poniżej. Nasi specjaliści podejmą się nawet najbardziej ciężkiej naprawy urządzenia by spełnić oczekiwania naszych klientów.

Nasz serwis jest doskonale wyposażony co pozwala nam działać szybko i w 100% profesjonalnie. Wieloletnie doświadczenie w naprawie sprzętu elektronicznego pozwala mi rzetelnie przeprowadzać naprawy uszkodzonej lub zepsutej elektroniki. To właśnie dzięki temu doświadczeniu jestem w stanie wykonywać usługi z najwyższą możliwą skutecznością. W przypadku akceptacji tych warunków przy przyjmowaniu sprzętu pobierana jest zaliczka w wysokości zł. Tutaj znajdziesz opisy uszkodzeń i sposoby naprawy urządzań RTV. Powie ktoś, że dużo usterek tutaj opisanych jest w sprzęcie, który jest już reliktem przeszłości. Ja jednak polemizowałbym, bo wbrew temu co próbują nam wmówić nasi pożal się boże decydenci o coraz bogatszym społeczeństwie, nijak się ma do rzeczywistości. Jeżeli szukasz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Zbigniew Kaczkowski Pogotowie Telewizyjne są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Klient dzwoni i wstępnie udzielamy informacji czy podejmiemy się próby naprawy oraz ile będzie kosztować. Siedziba firmy znajduje się na ulicy Wolskiej 11A, w tym samym budynku w którym znajduje się Złoty Smok oraz sklep HO-HO. UWAGA Od dnia 01 lipca 2019 serwis nie będzie czynny w soboty. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.|Mamy duże doświadczenie w pracy ze wszystkimi wiodącymi producentami sprzętu. Opisy tu zamieszczone będę sukcesywnie uzupełniał w miarę upływu czasu. Wbrew pozorom jest to dość pracochłonne i nie zawsze jest wystarczająca ilość czasu. Na wyposażeniu posiadamy sprzęt najwyższej jakości, jak również bogaty zasób precyzyjnych narzędzi. Jeśli szukasz punktu oferującego takie usługi jak naprawa RTV w Łodzi lub okolicy to trafiłeś idealnie. Nasza firma jest na rynku ponad 20 lat i z powodzeniem dokonuje napraw RTV zarówno na terenie miasta Łódź jak i ścisłych okolic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *