Przejdź do treści

Świadczymy naprawę kserokopiarek, ploterów biurowych

Obecnie w portfolio tego producenta funkcjonują perfekcyjne drukarki atramentowe. Japoński vendor adresuje zarówno klientów indywidualnych oferując domowe drukarki EcoTank jak i biznes z bardzo wydajnymi i szybkimi maszynami RIPS i Enterprise. Dla klientów generujących opłaty powyżej 1000 zł netto miesięcznie, wstawiamy urządzenia nieodpłatnie. Opłata dotyczy tylko zrobionych kopii, cena wydruku w tym wypadku to 0,02 zł za kopię czarno-białą i 0,12 zł za kopię kolorową. Dzierżawa kserokopiarek czy urządzeń wielofunkcyjnych to gwarancja stałej sprawności urządzenia bez ponoszenia ryzyka nagłych wydatków związanych np. Naprawa kserokopiarek, serwis kopiarek, naprawa drukarek oraz serwis kserokopiarek i drukarek to nasza specjalność. Naprawiamy wszystkie drukarki, które są dostępne na rynku. Przeprowadzamy serwis drukarek wszystkich marek dostępnych na rynku. Zajmujemy się też naprawą drukarek laserowych i atramentowych, faksów, ploterów, skanerów, niszczarek do papieru oraz innych urządzeń biurowych.

Solidność potwierdzona entuzjastycznymi opiniami naszych partnerów i klientów naszego serwisu. Wybierając abonament miesięczny z limitem, deklarujesz ilość kopii jaką przewidujesz wykonać w miesiącu. Ta liczba pozwala określić wysokość abonamentu z limitem kopii. Deklarowana liczba kopii musi być maksymalną jaką wykonasz w miesiącu. Jeśli przekroczysz ten limit, nadwyżka jest rozliczana ustaloną w umowie stawką za 1 kopię.

Nasza firma od 1996 roku podejmuje coraz to nowe wyzwania, wiążące się z ciągłym wdrażaniem innowacji i technologii. Jesteśmy świadomi, że gospodarka oparta na wiedzy stanowi klucz do konkurencyjnej przewagi. Szkolimy się na bieżąco, dzięki czemu posiadamy wiedzę o każdorazowym, nowym urządzeniu lub programie, a z tego powodu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy Naszą misją jest dzierżawa drukarek i tworzenie dla Państwa udogodnień i stwarzanie najlepszych warunków technicznych do pracy, a w przypadku awarii- jej eliminacja, związana z prowadzoną przez nas działalnością serwisową. Szeroki wybór nowoczesnego sprzętu biurowego, wprost z katalogów wiodących producentów.|Serwisowanie urządzeń przebiega sprawnie i dokładnie pod okiem doświadczonych fachowców, a w trakcie jego trwania Klient otrzymuje urządzenie zastępcze. Comiesięczne faktury ułatwiają szacowanie kosztów i zmniejszają ilość otrzymywanych dokumentów do . Dzierżawa drukarek w firmie Potis odbywa się na jasnych i zrozumiałych zasadach. Przed podpisaniem umowy dzierżawy, odbywają się konsultacje z naszymi doświadczonymi fachowcami, którzy pomogą określić Twoje potrzeby oraz wybrać urządzenie, które najlepiej spełni Twoje wymagania. Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy i wypożyczenie urządzenia. Rozliczenie za dzierżawę odbywa się raz w miesiącu, po podaniu stanu licznika, a jej wysokość zależy od ilości wykonanych kopiii i wydruków, rodzaju urządzenia oraz wyposażenia.|Dzięki nam Państwa najlepsze chwile uwiecznione na kasetach VHS zyskają drugą młodość. Przegramy nagrania na płyty CD/DVD tak, aby można było je otworzyć na współczesnych urządzeniach. Posiadamy bogato wyposażony park maszynowy, a także szerokie zaplecze materiałowe. Jesteśmy w stanie zrealizować każdy nakład, na wielu rodzajach papieru.

Świadczymy naprawę kserokopiarek, ploterów biurowych czarno-białych i kolorowych, urządzeń wielofunkcyjnych, oraz serwis drukarek mało i wielkoformatowych. Jak Państwo widzą nie ma uniwersalnej ceny wynajmu kserokopiarki. Jednak nasza firma w bardzo szybkim czasie dokona dla Państwa bezpłatnej wyceny i przedstawi szczegółową ofertę na dzierżawę i wynajem kserokopiarki. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do procesu realizacji usług związanych z ofertą DTS oraz przedstawienia materiałów marketingowych przez DTS. Pozwala na realne oszczędności nawet do 80 % związane z wydrukiem biurowym.|Kilka lat temu do firmy dołączył Paweł – syn założyciela firmy, wprowadzając wiele zmian i unowocześniając działanie przedsiębiorstwa. Umowa „Koszt za kopię” jest idealnym sposobem na utrzymanie kserokopiarek lub drukarek w nienagannym stanie. Użytkownik nie musi martwić się o serwis i naprawy oraz zakup materiałów eksploatacyjnych. Specjaliści twierdzą, że po wdrożeniu usług Managed Print Services oszczędności kształtują się na poziomie od 10 do {40|forty} proc. Firma DCT istnieje na rynku od 1995 roku i od samego początku swej działalności zajmuje się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem kserokopiarek, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.|Taka możliwość pozwala na korzystanie z nowoczesnego i wielofunkcyjnego sprzętu bez długofalowych inwestycji. Dzięki takiej ofercie nawet mniejsze przedsiębiorstwa mogą pozwolić sobie na dzierżawę sprzętu i pracę na wyższym poziomie. Wszyscy, którzy poszukują dobrego sprzętu w możliwie jak najniższych cenach, powinni zapoznać się z ofertą firmy. Wyposażenie biura w niezbędne urządzenia z pewnością poprawi jakość oraz szybkość pracy, nie każda firma jednak chce ponosić duży wydatek związany z zakupem sprzętu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *