Przejdź do treści

Taxi najlepszym transportem w Łebie?

Taxi bus w – taksówki z opcją przewozu większej liczby osób w stolicy na każdą kieszeń! Taxi busy w wynajmowane są nie tylko przez turystów, którzy wolą uniknąć podróżowania przepełnioną w godzinach szczytu komunikacją miejską. Licencja taxi w łebie i nie tylko – jak ją uzyskać? Dowiedz się, ile to kosztuje i jak wygląda egzamin na taksówkarza!

Dzięki praktykowanym przez pracowników firmy zasadom, klienci mają jasność co do kosztów za kurs taksówki. Mogą mieć też pewność, że nasz kierowca przewiezie ich możliwie najkrótszą i najmniej zatłoczoną drogą do wskazanego celu. Transport zbiorowy na Majorce obsługuje firma TIB. Ich oficjalna strona internetowa jest bardzo przejrzysta i intuicyjna, można na niej znaleźć wszystkie niezbędne informacje w języku angielskim. Autobusami da się dojechać niemal wszędzie, nawet do najmniejszych miejscowości na wyspie. Co prawda w tym celu czasem trzeba sie przesiadać, ale generalnie da się.

Naszym piorytetem jest zadowolenie Klienta. Dzięki naszemu profesjonalizmowi i doświadzeniu dostosowujemy się do jego potrzeb każdego pasażera. Korzystałem bez większych problemów i nagle z nieznanych mi przyczyn skasowano mi płatności Apple Pay i płatności kartą wogóle. Gdy próbowałem się z nimi skontaktować to zablokowali mi kontakt przez Messengera na Facebooku. Podałem im adres mailowy rozstrzelony a nie scalony, żeby nie powstał hyperlink w messengerze. Kierowcy starsi panowie, którym się wydaje, że jest nadal PRL i oni czymś rządzą dziwacznie się zachowują.

Dzięki temu alianci, którzy wylądowali na Sycylii, mogli dopłynć na wyspę, która stanowiła naturalny lotniskowiec na Adriatyku. Kwaterowali tu Brytyjczycy, którzy zbudowali na wyspie lotnisko, bunkry i liczne budynki wojskowe. Tantikkia cucina e vino, Katania – dość eleganckie miejsce, dobre na romantyczną kolację. Drogheria Pardo, Katania – idealne miejsce na przekąski, śniadanie, kolacje przy drinku czy aperetivo. Deska kanapek z lokalnymi składnikami powaliła nas smakiem, rewelacja! Zachwycające miasto o bogatej historii, z licznymi zabytkami i wyspą Ortygią wpisaną na listę UNESCO.