Przejdź do treści

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych

Oferujemy sprzedaż drukarek, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych marki Develop oraz Konica Minolta wraz z niezbędnymi materiałami eksploatacyjnymi. Nasza firma zajmuje się dzierżawą kserokopiarek, drukarek, skanerów, printing systemów. W naszej ofercie znajdziecie zaawansowane technologicznie urządzenia drukujące i kopiujące, które gwarantują wysoką jakość kopii oraz wydruków przy bardzo niskich kosztach. Taki wynajem urządzeń wielofunkcyjnych w wielu wypadkach opłaca się Państwu znacznie bardziej niż ich zakup. Może on zresztą poprzedzić leasing lub kupno urządzeń biurowych przez Państwa firmę.

Możemy wykorzystywać te dane oraz przetwarzać wewnątrz struktury wynajemksero.eu. Ochrona Państwa danych osobowych jest dla nas bardzo istotna. Dlatego dążymy do zapewnienia Państwu bezpieczeństwa przetwarzania danych na najwyższym poziomie. Poniższy opis pomoże Państwu zrozumieć, jakie zasady są przestrzegane w związku z występowaniem danych osobowych.|Wszystkie koszty związane z obsługą urządzenia ponosi CCS Polska. Okres dzierżawy kserokopiarki może być ustalony indywidualnie z klientem. Oferujemy dzierżawę krótkoterminową okazjonalną lub dzierżawę długoterminową nawet do 7 lat. Koszt wynajmu drukarki jest zależny od danego modelu drukarki.}

Kserokopiarki uŻywane Bezpłatna dostawa i instalacja w ciągu 1-3 dni (na terenie woj. mazowieckiego) od zamówienia wraz z pełnym pakietem instalacyjnym . kserokopiarki nowe Bezpłatna dostawa i instalacja w ciągu 1-{3|three} dni (na terenie woj. mazowieckiego) od zamówienia wraz z pełnym pakietem instalacyjnym . Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przegledarce. My wiemy co należy zrobić, aby wszystkie propozycje działały tak, aby poprawić jakość pracy w każdym biurze.|Bezpłatnie dokonamy jego instalacji oraz przeprowadzimy szkolenie. Najciekawsze w naszej pracy jest łączenie oczekiwań poszczególnych osób z możliwościami urządzeń – ujarzmiamy „bezduszne” maszyny i skutecznie skłaniamy je do działania według wysokich wymagań. I muszą się dostosować do oczekiwań naszych Klientów.

Ponieważ znamy sprzęt, który oferujemy klientom, skuteczna naprawa kserokopiarek poprzedzona fachową diagnozą jest dla nas kluczowym elementem współpracy.|W ofercie handlowej naszej firmy znajdują się również urządzenia innych marek. Z KC Consulting nie ma już konieczności dużych inwestycji w sprzęt biurowy. Wystarczy skontaktować się z nami, a wspólnie znajdziemy najbardziej efektywne, rozwiązania dla Państwa przedsiębiorstwa. Od lat z powodzeniem dostarczamy firmom najlepsze metody z zakresu dzierżawy kserokopiarek i innych urządzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *