Przejdź do treści

Zakup wysokojakościowej drukarki i kserokopiarki

A jeśli nie chcesz kupować jej w ogóle – maszynę możesz wziąć w dzierżawę na atrakcyjnych warunkach. Z pewnością znajdziecie u nas kserokopiarkę na miarę potrzeb. Posiadamy sprzęt drukujący, który sprawdzi się zarówno w niewielkich biurach, w dużych korporacjach, jak i w zakładach przemysłowych. Jeśli nie, jaką kserokopiarkę powinieneś wybrać, zapraszamy do kontaktu.Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie urządzeń biurowych. Z treści naszej klauzuli dowiedzą się Państwo w jakim zakresie, celu oraz formie przetwarzamy Państwa dane osobowe jako administrator danych. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w naszej Klauzuli informacyjnej w zakresie ochrony danych osobowych w Firma Zborała Spółka Jawna.

Dzierżawa drukarek to inaczej wynajem to coraz bardziej popularna forma pozyskiwania urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta serii Bizhub. Najnowocześniejsze urządzenia wielofunkcyjne są niezbędnym wyposażeniem każdego nowoczesnego biura. Polega ona na rozliczaniu w cyklu miesięcznym wszystkich kosztów eksploatacyjnych urządzeń kopiujących oraz drukujących będących na gwarancji, których właścicielem jest użytkownik. Wysokość stawki za jedną kopię zależy od rodzaju urządzenia, wyposażenia oraz ilości robionych kopii/wydruków. W przypadku urządzeń pogwarancyjnych istnieje możliwość dokonywania napraw w ramach umowy ”KOSZT ZA KOPIĘ” za dodatkową opłatą. Zakup wysokojakościowej drukarki i kserokopiarki może być sporym wydatkiem.

Dzierżawa drukarek i innego sprzętu poligraficznego jest łatwa w rozliczeniach z urzędem skarbowym. Wynajmując drukarkę, łatwiej jest także zaplanować wydatki związane z prowadzeniem biura. Tymczasem w firmach, które posiadają własne urządzenia, zazwyczaj nie da się jednoznacznie określić, jakie są miesięczne koszty druku. Tonery zużywają się przecież w różnym tempie, adrukarka zawsze może się też zepsuć.|Owocnie rozwijająca się współpraca doprowadziła w 2006 roku do podpisania umowy serwisowej na wyłączną obsługę serwisową wszystkich urządzeń. Zamawiający powierzył do zrealizowania dostawę sprzętu komputerowego w postaci drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych dla nowego budynku Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zapewniamy stałą opiekę serwisową, urządzenia zastępcze a także dostawę wszystkich materiałów eksploatacyjnych oraz części. Najlepsze tusze do drukarek znajdą Państwo właśnie w naszym asortymencie!

Stawiamy na najwyższą jakość tych wyrobów, intensywne kolory przy druku i niezawodność w każdej sytuacji. Wykonujemy usługi dla osób prywatnych, ale również małych firm, średnich przedsiębiorstw, a także dużych korporacji. Każda niszczarka dzierżawiona przez CCS Polska posiada gwarancję pełnej obsługi u klienta. Świadczymy usługi serwisowe urządzeń drukujących, zapewniamy ciągłość funkcjonowania sprzętu, pełną obsługę oraz natychmiastowe naprawy wszelkich usterek. Zapewniamy kompleksową obsługę i wszystkie niezbędne materiały eksploatacyjne, co gwarantuje płynną pracę biura. Wynajem sprzętu biurowego – audyt, dostawa, instalacja i przeszkolenie GRATIS. U takich Klientów zawsze zdeponujemy urządzenie zastępcze na nasz koszt, Klient otrzymuje również awaryjny numer telefonu by zgłaszać usługi poza godzinami naszej pracy.

{W naszej ofercie znajdziesz kserokopiarki znanych i cenionych na całym świecie producentów, między innymi Canon, Konica Minolta, HP czy Lexmark. Jesteśmy w stanie dobrać kserokopiarkę do pracy w domu, do małego biura, ale także do średniej firmy, czy dużego przedsiębiorstwa. Zawsze chętnie pomożemy w doborze, podpowiemy, jaki sprzęt będzie się sprawował u Ciebie najlepiej. Posiadamy urządzenia nowe, a także używane, poleasingowe, drukujące w kolorze lub czarno białe, w formacie A4, A3, po wielkoformatowe.|Nasze rozwiązania zawsze są dopasowane do skali i specyfiki działalności firmy. Zgodnie z obowiązującym prawem Twoje dane możemy przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. podwykonawcom naszych usług oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania – oczywiście tylko, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.

Korzyści płynące z leasingu drukarek w naszej firmie, powodują, że wielu zadowolonych Klientów korzysta z naszych usług wynajmu przez długi czas. Zajmujemy się wyposażaniem biur w urządzenia elektryczne, takie jak drukarki, drukarki wielofunkcyjne, kserokopiarki, projektory i aparaty fotograficzne. Prowadzimy także serwis drukarek i wszystkich pozostałych urządzeń zakupionych w naszym sklepie.